Yoğun Ama Keyifli Bir Fuarın Ardından: Medica 2018

Boz Blog

Her yıl olduğu gibi bu yılda yoğun bir fuar trafiği içinde olan Boz Tıbbi, ürünlerini Medica 2018 ziyaretçilerinin beğenisine sundu.

Boz Tıbbi olarak her sene olduğu gibi bu senede Almanya’nın Düsseldorf kentinde organize edilen Medica 2018 Tıp Dünyası Fuarı’na katılmanın heyecanını yaşadık. 12-15 Kasım 2018 tarihleri arasında düzenlenen Medica 2018 Tıp Dünyası Fuarı’nda yenilikçi bakış açımızın ürünü olan yüksek performanslı hemostatlarımız ve cerrahi dikiş ipliklerimiz ziyaretçilerimiz tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Standımız bu yıl da çok geniş yelpazeli ürün çeşitliliği ile göz doldurdu. Ziyaretçilerinin çoğunluğunun ithalatçılar, mümessil firmalar, perakendeciler, hastaneler ve doktorların oluşturduğu fuarda, kalite ve ürün çeşitliliğine verilen önemin fiyatın önüne geçtiğini gördük.

Yaklaşık 155 ülkeden katılımcının yer aldığı Medica 2018, ürün ve hedef kitlemize uygunluğu yönüyle beklentilerimizi fazlasıyla karşılayan bir fuar oldu. Medica Tıp Dünyası Fuarı’nda bir yandan eski müşterilerimizi tekrar ağırlıyor olmanın mutluluğunu yaşarken bir yandan da yeni müşterilerimizle tanışıyor olmanın memnuniyetini yaşadık. Geçtiğimiz yıllara göre karşılaştırıldığında ziyaretçi sayısında ciddi bir artışın herhangi bir düşüşün yaşanmadığı fuarda önemli bir artış olduğunu gözlemledik.

Medica 2018’de ürünlerimize gösterilen ilgi, bizleri daha iyisini yapmak noktasında cesaretlendirmekle kalmadı aynı zamanda geleceğe dönük hedeflerimizin çıtasını da yüksek tuttu. Yenilikçi olma felsefemizden aldığımız ilhamla gelecek yıllarda da, Türkiye’de ve dünyada tıp dünyasının beğenisini kazanan birbirinden özel ürünlerle insanların hayatlarına dokunmaya devam edeceğiz.

Fuarda standımızı ziyaret eden değerli iş ortaklarımıza ve ziyaretçilerimize fuar heyecanlarını bizimle paylaştıkları için Boz Tıbbi ailesi çok teşekkür ederiz. Bizi ziyaret eden tüm misafirlerimizle tanıştığımız için çok mutluyuz. Ziyaretçilerimizle fuar ardından kısa sürede tekrar temas kurmaya, karşılıklı iş ilişkilerimizi geliştirmeye başladık.

Fuarın ardından merak ettiğiniz, eksik kaldığını düşündüğünüz bir şeyler varsa mutlaka bize iletiniz. Detaylı ayrıntı için bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. Müşteri temsilcilerimiz size yanıt vermekten memnuniyet duyacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HIZLI ERİŞİM