Kalite

Firmamız ürünlerine güvenmektedir. Müşteri memnuniyetine ve kaliteye daima önem vermektedir.

Ürünlerimiz

Firmamız tıbbi sarf malzeme pazarına çeşitli ürünleriyle hizmet vermektedir.

SAĞLIK SEKTÖRÜNÜN İHTİYAÇLARINA YÖNELİK KUSURSUZ HİZMET

Boz Tıbbi Malzeme Sanayi ve Ticaret A.Ş. Adil Boz ve Ali Aykut Boz tarafından Ağustos 2009’da Ankara’da kurulmuştur. Kurucu ortakların dedesi olan Adil Boz ve dedeleri Adil Boz Türkiye sağlık sektörünün en köklü kişilerindendir.

Şirketimiz sağlık sektörüne yönelik tıbbi sarf malzeme üretimi yapmaktadır. Ticari geçmişi 1940’lı yıllara dayanmaktadır. 70 yıllık bir ticari geçmişi ve tecrübesi bulunan firmamızın yerli üretim gücüyle ülkemizin katma değerine katkı sağlamaktadır.

Kendi üretim tesislerimizde ürettiğimiz malzemeler ile sağlık sektörünün ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştiriyoruz. Üretim tesislerimizde günümüz teknoloji koşullarına uyum sağlamak amacıyla üretim makinelerimizi ve ekipmanlarımızı güncellemekteyiz. Ankara’da kurulu bulunan fabrikamız 8600 m2 kapalı alana, 1200m2 temiz odaya sahiptir. Modern klima sistemi ile donatılmış tesisimizde beyaz alanlar sınıf III seviyesindedir.

Üretim Gücümüz

0Ton

Üretim Kapasitesi

0+

Yıllık Tecrübe

0+

Personel

BOZ ailesi iş hayatına atıldığı günden bu güne kadar milli menfaatlerimizde önemli bir rol oynamıştır.

  • Adil Boz (dede) 1940’lı yıllarda ticaret hayatına başlamıştır. Küçük bir aile şirketi kurmuş 1960’lı yıllarda gazlı bez, 1970’li yıllarda hidrofil pamuk ve alçılı sargı ürünleri ile sağlık malzemeleri sektörüne üretim yapmaya başlamıştır. Kendisi Türkiye’nin ilk tıbbi malzeme üreticilerindendir.
  • 2007 yılına kadar Adil Boz’un kurmuş olduğu firma Uşak’ta bulunan tesislerinde, ham pamuktan, ipliğe; iplikten dokumaya; dokuma tekstil ham maddeleri, ev ve hastane tekstil kumaşları entegre üretimi yapmış ve tesislerde toplam 1500 kişiye iş imkanı sunmuştur.
  • Adil Boz ise Ankara’da 1983 yılında kendi adını vermiş olduğu şirketini kurmuş ve Adil Boz tarafından Uşak’ta üretilen gazlı bez, alçılı sargı ve hidrofil pamuk ürünlerinin pazarlamasını yaparak ticaret hayatına başlamıştır.
  • Cerrahi dikiş malzemeleri eksikliğini fark ederek 1993 yılında deneme üretimine başlamış olan Adil Boz, cerrahi dikiş malzemeleri üretim fabrikasını hizmete sunmuştur. 1998 yılında gazlı bezden üretilen gaz kompres ürünleri, spanç, pamuklu ped ve gaz sargı imalatını yapmıştır.
Boz Tıbbi Malzemeler

İnsan Kaynakları

Firmamız tüm çalışanlarıyla birlikte, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde tüm paydaşları için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık sembolü olmayı amaçlamaktadır.

İnsan Kaynakları

Kalite Politikası

Firmamız ürettiği ürünlerin son tüketiciye ulaşıncaya kadar tüm kalite prosedürlerini önemsemektedir. Ürünlerimiz ulusal ve uluslararası çeşitli sertifikalara sahiptir.

Kalite Belgeleri

Kurumsal Sorumluluk

Toplumda olumlu bir değişim yaratan sorumlu iş uygulamalarının benimsenmesine inanıyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz topluma anlamlı ve pozitif bir şekilde katkıda bulunuyoruz.

Sürdürülebilirlik

Müşteri Memnuniyeti

Kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan kaliteli ürünler sunmayı kendimize ilke edindik. Müşteri memnuniyeti ve çevreye duyarlılık anlayışıyla hareket etmekteyiz.

Memnuniyet Politikamız

Misyon ve Vizyon

Misyonumuz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik farklı, kalıcı ve önemli iyileştirmeler yapmaktır. Kendini sürekli geliştiren, gelişimiyle birlikte değerlerini koruyan bir firma olmaktır.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Teknoloji ve Yenilikçilik

Sürekli fark yaratarak sahip olduğumuz teknolojilerle ürünlerimizi global arenaya taşıma amacıyla hareket etmekteyiz. Şirketin bu ufkunun arkasında Ar-Ge faaliyetleri yer almaktadır.

Araştırma & Geliştirme