Yaşamı Kolaylaştıran Kaliteli Ürünler

Müşteri Memnuniyeti

Boz Tıbbi, kurulduğu günden bu yana müşterilerinin yaşamlarını kolaylaştıran ve zenginleştiren kaliteli ürünler sunmayı kendine ilke edinmiştir. Müşteri memnuniyeti ve çevreye duyarlılık anlayışıyla hareket eden Şirket, başarısının sırrını “kaliteli ürün, üstün satış gücü ve etkili satış sonrası hizmetleri” şeklinde tanımlamaktadır.

Boz Tıbbi’nin başarısının sırrı ürün kalitesi, güçlü satış teşkilatı ve etkin satış sonrası servisleridir. Bu formül kuruluşumuzdan bu yana hiçbir zaman değişmemiştir.

Bugün bulunduğumuz tüm pazarlarda müşterilerimizle ilişkilerimiz satışla birlikte sona ermez. Aksine ürünlerimizi satın almalarıyla birlikte başlar ve devam eder. Müşteri memnuniyeti modelimiz, standart hale gelmiş olup işin daha kaynağında müşteriye yönelik olmaktadır. Memnuniyet esası olarak Kalite Politikasını ön plana çıkaran ilkelerimiz bulunmaktadır.

Memnuniyet Politikamız

Hizmet verdiğimiz tüm ürünlerimize ait müşteri istek ve önerileri müşteri profili ayrımı yapılmaksızın her kanaldan (telefon, faks, e-posta, www.boztibbi.com, mektup, sosyal medya, bayi) kabul edilmektedir. Müşterilerimizden iletilen istek ve öneriler bize ulaştığı andan itibaren ilgili birimlerimizin değerlendirmesine sunulmaktadır. İlgili birimler aktarılan bilginin kendilerine ulaşmasına müteakip 24 saat içinde yanıt vermektedirler. Tüm süreç izlenebilir, raporlanabilir, şeffaf ve güvenli tek bir bilgi havuzunda toplanmaktadır. Bu kayıtlar yasal düzenlemelere uygun, objektif, adil ve gizlilik içinde ele alınıp, değerlendirilmektedir.

Süreçlerin sürekli kontrol edilerek iyileştirildiği, mükemmel müşteri deneyimini yaşatmayı ana ilke olarak kabul etmiş müşteri odaklı bir yaklaşımı benimsemekteyiz. Yaklaşımımıza paralel olarak tüm süreçler dijital bir yönetim sistemi ile entegre edilerek, birbirini kontrol eden bir yapı geliştirilmiştir. Yönetim hedefleri de bu sistem üzerinden beslenmektedir.