Medica 2018 Tıp Dünyası Fuarı’ndayız.

Boz Blog

Boz Tıbbi, Almanya’da Messe Düsseldorf Fuar Merkezi’nde düzenlenen dünyanın en büyük tıp dünyası fuarı olan Medica 2018'de yerini alıyor.

Dünyada tıbbi fuarların en önde geleni olan ve Almanya’nın Düsseldorf kentinde Messe Fuar Merkezi’nde düzenlenen MEDICA Tıp Dünyası Fuarı’nda Boz Tıbbi olarak siz değerli müşterilerimizle buluşuyoruz.

Kongreleri ve forumları ile birlikte kompleks bir yapıda bulunan MEDICA, tıp dünyasının önde gelen firmalarını, doktorlarını ve teknisyenlerini bir araya getirmektedir. MEDICA Tıp Dünyası Fuarı sağlık, eczacılık, tıp teknolojileri ve medikal sektörlerinde hizmet veren firmalar ile ortalama 130.000 ziyaretçinin buluştuğu geniş kapsamlı uluslararası sağlık fuarı olarak Dünya çapında önemli bir fuar olma özelliğini taşımaktadır. En son düzenlenen MEDICA 2017’de 65 ülkeden 4763 katılımcı, 100 ülkeden 135.962 profesyonel ziyaretçi organizasyonlara ilgi göstermiştir. 117.000 metrekarelik bir alanda kurulan MEDICA 2018’e bu yıl 160.000’den fazla profesyonelin ziyaret etmesi beklenmektedir.

Medikal cihazların, medikal ürünlerin, tıbbi sarf malzemelerinin, hastane mobilyalarının, cerrahi ekipmanların, ortopedik ürünlerin, ilaç ve yazılım ürünlerinin sergilendiği MEDICA Tıp Dünyası Fuarı’nda Boz Tıbbi olarak misafirlerimize cerrahi ameliyat ipliklerimizi ve kanama durdurucularımızı sergileyip tanıtacağız. Fuar süresince 6. Hall, H16 numaralı stantta bize ulaşabilirsiniz. Sizleri de fuar boyunca ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.

Aşağıdaki tablodan stand noktamızı öğrenebilir ve randevu alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HIZLI ERİŞİM