Boz Tıbbi, GreatIST Dental Fuarı’nda Yerini Alıyor.

Boz Blog

Boz Tıbbi, diş hekimlerinden diş teknisyenlerine, öğrencilerden firma temsilcilerine kadar sektörün bütün bileşenlerini bir araya getiren GreatIST Dental Fuarı'nda yerini alıyor.

Cerrahi ameliyat ipliği üretiminde Türkiye’nin öncü kuruluşlarından olan Boz Tıbbi, GreastIST Dental Fuarı’nda yerini alıyor. İstanbul’da düzenlenecek olan bu fuarda diş/dental tedavi süreçleri ile ilgili bir çok konferans, sempozyum ve ürün tanıtım organizasyonları gerçekleştirilmektedir. Her yıl 4000’e yakın ziyaretçiyi ağırlayan GreatIST bu yıl da sektörün profesyonellerini ziyaretçileriyle buluşturuyor. Firmamız düzenlenecek olan bu fuarda dental sütür ürünlerini fuar ziyaretçilerinin beğenisine sunacaktır. GreatIST Dental Fuarı’nda diş tedavi süreçlerinde kullanılan Boz Tıbbi ameliyat ipliklerini test etme imkanı elde edebileceksiniz.

Diş Hekimleri, Boz Tıbbi Dental Sütürleri ile Tanışıyor.

26-28 Ekim 2018 tarihleri arasında Grand Cevahir Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan GreatIST Dental Fuarı’nda C25 numaralı standımızda diş tedavi sektörünün ihtiyaç duyduğu dental sütür seçeneklerimizi tanıtacağız. Standımızda, ameliyat ipliğinin kullanım ve uygulama çeşitlerini ve diş hekimlerinin ihtiyaçlarına göre özel olarak geliştirdiğimiz cerrahi ameliyat sütürlerimizi tanıtıyor olacağız. Ayrıca fuar boyunca ürünlerimizi deneme ve test etme fırsatını da sunuyor olacağız.

Dental sütür ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve ürünlerimizin cerrahi operasyon esnasında kullanımını yakından görmek isterseniz, sektörün öncülerinin bir arada olduğu bu organizasyonda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Burayı tıklayarak ücretsiz kayıt yapıp fuar davetiyenize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HIZLI ERİŞİM