Boz Blog

Ortadoğu'nun en büyük dişçilik fuarı olan AEEDC Dubai Uluslararası Dişçilik Fuarında yerimizi aldık.

AEEDC Dubai 2019 Uluslararası Dişçilik Fuarındaydık

Boz Blog

Ortadoğu'nun en büyük dişçilik fuarı olan AEEDC Dubai Uluslararası Dişçilik Fuarında yerimizi aldık.

Boz Tıbbi olarak orta doğunun en büyük dişçilik fuarı olan AEEDC Dubai Uluslararası Dişçilik Fuarında yerimizi aldık. Fuarda Avrupa, Afrika, Asya ve orta doğu pazarında etkin olarak hizmet veren firmalara dişçilik üzerine özel olarak imal ettiğimiz ürünlerin tanıtımını gerçekleştirdik. Standımızı ziyaret eden misafirlerimize aynı zamanda ürünlerimizi inceleme ve test etme imkanı da sunduk. Özellikle dental sütürlerimizin çeşitliliği ve zengin kullanım alanlarına sahip olması ziyaretçilerin oldukça ilgisini çekti. Boz Tıbbi olarak fuarda çok farklı kitlelere ve ihtiyaçlara yönelik çözümlerimizi ve önerilerimizi sunduk. Fuar boyunca standımıza ilgi oldukça fazlaydı.

Dişçilik sektörü açısından önemli bir buluşma noktası olan Dubai AEEDC 2019 fuarı firmamız açısından oldukça verimli geçti. Mevcut ve potansiyel müşterilerimizle bir araya gelmek, iş ilişkilerimiz ve ürünlerimiz üzerine bilgi alışverişinde bulunmak bizleri oldukça mutlu etti.

AEEDC Dubai 2019 Uluslararası Dişçilik Fuarında standımıza gelen ziyaretçilerimize çok teşekkür ediyoruz. Yeni Fuarlarda tekrar bir araya gelmek dileğiyle misafirlerimizi standımıza beklemeye devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HIZLI ERİŞİM