38. Uluslararası Dişçilik Fuarı’nda Buluşalım

Boz Blog

Boz Tıbbi, Almanya Köln'de düzenlenecek olan dünyanın en büyük ağız ve diş sağlığı organizasyonu olan IDS 2019 - Uluslararası Dişçilik Fuarı'nda yerini alıyor.

Diş hekimliği topluluğunun önde gelen global ticaret fuarı olan Uluslararası Dişçilik Fuarı’nda yerimizi alıyoruz. Siz değerli müşterilerimizle IDS 2019 fuarında buluşuyoruz.

En son 2017 yılında Köln’de düzenlenen Uluslararası Dişçilik Fuarı 2 yılda bir organize edilmektedir. Uluslararası Dişçilik Fuarı’nın odak noktası, dijital üretim ve teşhis yöntemleri, uygulama ve laboratuvarlar için akıllı ağ çözümleri, diş hekimleri ve diş teknisyenleri için akıllı hizmetleridir. Ayrıca fuarda hasta bakımının ve ağız sağlığının dünya çapında daha fazla geliştirilmesi amaçlanmaktadır. 1500 firmanın katıldığı, 157 ülkeden 155.000 ağız ve diş sağlığı profesyonelinin ziyaret ettiği IDS fuarı bu özellikleriyle dünyanın en büyük dişçilik fuarı olarak görülmektedir.

IDS 2019 38. Uluslararası Dişçilik Fuarı

IDS 2019 fuarı ağız ve diş sağlığı üzerine çalışmalar yürüten her kurum ve şahıs için tecrübe edilecek bir çok etken sunuyor.  Ziyaretçiler, günlük uygulamalardan laboratuvar çalışmalarına kadar geleceğe odaklı birçok dişçilik enstürmanlarına erişmenin fırsatını da elde ediyor. Sergiler, seminerler, forumlar, ödül törenleri ve gösterilerin olduğu 5 günlük geniş bir organizasyon olma özelliğini de taşıyor.

Boz Tıbbi, diş dünyasının tüm paydaşlarıyla bir arada olmanın heyecanı ile IDS 2019 38. Uluslararası Dişçilik Fuarı’nda yerini alıyor. 12-16 Mart 2019 tarihleri arasında Almanya’nın Köln kenti Koelnmesse Fuar Merkezin’de düzenlenecek olan IDS 2019 38. Uluslararası Dişçilik Fuarı’nda 2.2 Hall, B-070 nolu stantta Boz Tıbbi olarak siz değerli iş ortaklarımızla görüşmek üzere hazır bulunacağız. Stantta ağız ve diş sağlığı sektörünün her türlü talep ve ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiğimiz dental sütür ve hemostat ürünlerimizi tanıtacağız. Aynı zamanda standımızı ziyaret edecek olan misafirlerimize ürünlerimizi test etme imkanını da sunuyor olacağız. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve ürünlerimizin kullanımını yakından görmek isterseniz, sektörün öncü markalarının bir arada olduğu bu organizasyonda sizleri de standımızda görmekten mutluluk duyacağız.

Randevu için alttaki butonu tıklayarak randevu takvimimizden size en uygun randevu tarihi ve saati seçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HIZLI ERİŞİM